آب و هوا
نظرسنجی
اوقات شرعی
آمار بازدید
Search
My Website
پیام شهردار ارومیه به مناسبت هفته قوه قضائیه
44
/ دسته ها: اخبار

پیام شهردار ارومیه به مناسبت هفته قوه قضائیه

شهردار ارومیه به مناسبت هفته قوه قضائیه پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

هفتم تیرماه که سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و یاران باوفایش است به عنوان روز قوه قضائیه نامگذاری شده است.

عدالت محوری و اجرای عدالت بدون هیچگونه ملاحظه ای امروز به عنوان یکی از رموز موفقیت و محبوبیت دستگاه قضایی تبدیل شده است تا دست نااهلان در تمامی امورات سیاسی، اقتصادی و ... کوتاه شده و متخلفان و مجرمان به سزای اعمالشان برسند و خوشبختانه اقدامات اخیر دستگاه قضایی  و در راس آن آیت الله رییسی امیدی دوباره به جامعه ایرانی و مردم ولایتمدار کشور بخشیده است.

علاوه بر این قوه قضائیه و ادارات کل دادگستری در استانها و به ویژه در آذربایجان غربی مأمن حق طلبی و اجرای عدالت هستند و پناهگاهی برای بی پناهان و کسانی که حقوقشان تضییع می شود و بسیار خوشحالیم که رضایتمندی مردم در این حوزه در استان و شهرمان در بالاترین سطح قرار دارد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای دستگاه قضایی در کشور و آذربایجان غربی، این هفته مبارک را به تمامی زحمتکشان این حوزه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون و سعادتمندی را در سایه رهبری های داهیانه مقام عظمای ولایت و عمل به منویات معظم له برایشان آرزومندم.

محمد حضرت پور

مطلب قبلی شهردار ارومیه در نشست مجمع شهرداران آسیایی: تحریم های آمریکا سلامت شهروندان ایرانی را تهدید می کند/ شهر هوشمند و توسعه صنعت گردشگری را مدنظر قرار داده ایم
مطلب بعدی شهردار ارومیه به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها پیامی صادر کرد

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
بستن
دی ان ان